Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výskyt

5. 6. 2007

Můj výskyt na českém internetu.

Je to sice velká nespravedlnost ale Krtků se na našem internetu vyskytuje víc. Tak abych to ujasnil, kde jsem JÁ, tudíž oficielní a naprosto jedinečnej Krtek. Na žádnym zahraničnim webu nediskutuju a nevyskytuju se takže pokud na někoho narazíte, já to nejsem. U nás na CZ serverech a fórech zase diskutuju celkem čile. A jelikož tady na webu asi nikdy neshrnu veškerý svoje myšlenkový pochody (hlavně ty z minulosti), umožňuju každýmu aby si mně vyhledal a okouk moje plky v davu.
Jako hlavní moje fórum, kde jsem nejčastějš považuju to mujsobí. Historie tohohle fóra je zajímavá hlavně v tom že vzniklo díky lidský blbosti a díky přeběhlictví. Původní banda fajn lidí byla na foru k časopisu Autohit (tady) Jenže tam se jeden jedinec začal chovat tak jedinečně (ano začal se chovat jako DEBIL a KRETÉN) až to ostatní znechutilo. Pak to vylepšil donášenim správci webu kterej začal konat…. Dost zvláštní když jinak se na fóru vyskyt 2x do roka. Takže se FPT sebral a založil mujsoba. Oproti autohitu vylepšil spoustu věcí, jde linkovat odkazy, přidávat obrázky ke tématum a je víc smajlíků. Sice to má bejt fórum hlavně o autech ale je to vlastně hospoda. Schází se tam dost rozdílnejch lidí a konfrontujou se názory snad na všechno. Od těch aut přez počítač po ženský a život… Je to fajn banda, každej už se snad pohádal s každym, poslali jsme se už milionkrát kamkoliv a stejně to funguje. Holt tam není žádnej pořádnej kretén a samoregulace funguje. Směle můžu každýmu doporučit navštívit a zapadnout do naší bandy. A nenechat se odradit když dostane virtuálně „po tlamě“.
Druhý moje nejčastější fórum je Daewooclub. Naprosto nejlepší forum o autech co znam. Kdo má nebo fandí autum značky Daewoo a Chevrolet, neměl by tu chybět. Je perfektně rozdělený podle typů aut a i okrajový témata se tam najdou. Nevim co bych psal dál, ať se každej koukne.
Jako majitel Nubiry / Lacettiho samozřejmě nesmim chybět v Nubiráckym / Lacetťáckym klubu.
Dalšim fórem, kde se občas vyskytnu je Parkoviště. Vzhledově je podobný daewáckýmu ale vzniklo podbně jako mujsobí z neshody na autohitu a potřebou mít fórum s nějakejma vlastnostma, který autohit neměl. George No.1 je fakt jednička protože na tomhle fóru odved spoustu práce. Škoda, že už nemam tak rychlej net jako kdysi a ani tolik času takže tohle forum mam jenom jako náhradní, když spadne mujsob.
Ještě jsem byl chvíli u Opeláku na klubu Reinbau nebo jak se to jmenuje ale to bylo fakt dočasně, když jsme měli rodině Oslíka Kozu a potřeboval sem pár rad. Takže ho ani nepovažuju pro mě za podstatný, snad krom 1 dotazu tam nic nemam. Určitě musim zmínit i zábavnej web Tuzing. Dřív se věnoval jenom tuzingu aut, dneska jsou tam recenze všeho druhu. Alespoň že původní články nezanikly. Myslim že to je všechno z automobilovejch fór.
Z počítačů jsem často na diskuzi o Amize u Probera. Výborná záležitost pro příznivce Amigy a podobnejch platforem (Pegasos, Amiga One, UAE). Je to asi poslední pořádný žijící Amigaforum v současnosti. Akorát se vyplatí tam nejdřív vyhledávat a pročítat než se rovnou na něco zeptat. Pak člověk dostane sodu proč nepoužívá hledání.
Jako (ne)majitel Pegasose nemůžu samozřejmě chybět na Pandoře v Pegasácký sekci. Tohle forum je zvláštní jednak svým vzhledem a taky že je dost zaměřený na přispívání mailem. Člověk se může zaregistrovat a ani nemusí lézt na web a ví co se děje.
Pak sem ještě na foru u Přetaktování. Je tam spousta uživatelů a informacíé o počítačích obecně. Od her po HW. Bohužel většinou jenom X86 a wokna, max občas někdo probírá Linux.
V dobách kdy jsem uvažoval hodně reálně o Jabku sem začal diskutovat i s lidma okolo na foru Mujmac. Možná se tam ještě někdy vyskytnu, jabka mně zajímaji pořád i když tu zradu s přechodem na intela Jobsovi nikdy nezapomenu. To jsou myslim všechny fóra, kde se vyskytuju. Pak už jenom v diskuzích ke článkum na webu.
S jabkama souvisí i MaLérovo parádní Blog.
Rád si počtu rozumný názory a pokecam u Grovika na jeho Potkanim hnízdě.
V e-shopech taky něco nadhodim ale moc toho není. Prakticky nakupuju a diskutuju jenom na Mironetu a Czechcomputeru.
Pravidelně čtu a komenutuju většinou jenom weby o kompech. Už jenou zmíněný Přetaktování. Sice je to asi amatérskej projekt ale asi ze zvyku si ty články vždycky přečtu. Hafo lidí tam mektá že tohle už vyšlo tam a tam, tohle je starý... Mně to je fuk. Kouknu někam a přečtu si informaci, nezajímá mně že jinde už to bylo. A i kdyby nevidim důvod kritizovat autora, že je o tejden pozadu.
Pak samozřejmně nesmim minout Svět hardware, PCtuning, CDR a Živě I když musim uznat že všechny tyhle weby mi připadaji jak jeden přez kopírák akorát s jinym designem stránek. A pak se vyskytnou lidi co na jednom serveru kritizujou druhej a naopak. Já mezi těmahle 4 serverama nevidim fakt žádnej větší rozdíl. Jedinej server co mi přiopadá odlišnej je u nás Digital Dooms World. Jsou tam parádní testy a recenze. Asi je to i tim, že si odpouštěj ten luxus mít každej den na svejch stránkách aktuální novinky. Ale je fajn přečíst si stejnou novinku 4x a pokaždý s jinejma komentářema, občas je to celkem zábavný.
Jinak sem se často vyskytoval u D-Fense.... prima web, dobrý počtení ale nějak se to celý podle mně zkazilo. Hlavně ty "lidi" co se realizujou v diskuzích. Nehodlam komfrontovat svoje názory a někym kdo považuje za póvl každýho, kdo se živí rukama a nesmlouvá si svuj plat sám se zaměstnavatelm v řádu 50 tis a vejš. Prostě se tam vyskytuje banda těch nejchytřejších, většinou modroptáčníků.takže sem se jako správnej póvl stahnul ke svýmu konzumímu stylu života, kterej mi plně vyhovuje.
Tak to by bylo asi tak všechno co čtu a kde můžete narazit na moje komentáře a plky.

Krtek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář